Jesteśmy kolektywem ludzi dbających o równowagę - ze sobą samym, z Naturą, ze światem.

w-autog
Dom Współpracy Twórczej

Narnia

Powstała aby wspomagać holistyczny rozwój człowieka w zgodzie z naturą.

Jesteśmy aktywnymi miłośnikami Natury i uważamy, że ma ona do zaoferowania wszystko co potrzebne nam do zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Naszą misją jest przywracanie równowagi i połączenia – ze swoim wnętrzem, z innymi i z Naturą. Głęboko wierzymy, że człowiek może żyć w harmonii i szczęściu, w poczuciu spełnienia i zadowolenia. Tworzymy przestrzeń do edukacji, rozwoju osobistego, doświadczania, budzenia kreatywności poprzez kontakt z Naturą i ze Sztuką. Promujemy arterapię i naturoterapię jako narzędzia powracania do równowagi.

Zapraszamy Cię do wspólnego bycia

Wydarzenia, które tworzymy, służą holistycznemu rozwojowi, powrotowi do równowagi i rozwojowi samoświadomości. Współpracujemy z arterapeutami, artystami, nauczycielami dzielącymi się sposobami na dobre, szczęśliwe życie.

Zorganizuj swoje wydarzenie w Narni

Oferujemy przestrzeń Narni dla Ciebie i twojego wydarzenia. Dysponujemy przepięknym, magicznym ogrodem, z basenem bez wody, tippi i salą warsztatową. Najlepiej sprawdzają się kameralne wydarzenia do 30 osób. Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.