w-autog
droga do siebie poprzez sztukę

Pracownia artystyczna Narnia

Im więcej używasz kreatywności, tym więcej jej masz.
Dla społeczności Narni sztuka ma ogromne znaczenie – pozwala skontaktować się z tym, co nieświadome, jest zaproszeniem do świata kreacji i wyobraźni, kontaktuje Cię ze sobą, daje wiele radości. Sztuka jest dla nas częścią codziennego życia.
Pracownia Art Flow wzięła swą nazwę od naturalnego przepływu, stanu twórczej swobody,  jaki jest nam dany, kiedy jesteśmy dziećmi. Odkrywanie na nowo tego potencjału może stać się udziałem dorosłych na warsztatach arteterapii, ceramiki, malarstwa Vedic Art.
Dla każdego z nas kreatywność to naturalny stan, oznacza zgodę na całkowite odprężenie i przepływ twórczej energii, przemianę emocji, myśli, doświadczeń, idei w obraz, rysunek, czy rzeźbę.
Dzieciom przychodzi zupełnie swobodnie- warto ją rozwijać. Wśród młodzieży trzeba ją wzmacniać, zwłaszcza w okresie buntu i dorastania, a także przypominać o niej dorosłym, jak o naszym największym, zapomnianym skarbie. 

Warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i rodzin

28.01 i 5.02 – Mini-kurs ceramiczny – dwa sobotnie przedpołudnia na Wawelskiej

440.00 
Spełnij swoje marzenie o stworzeniu ceramicznej rzeźby lub przedmiotu użytkowego. Stwórz wyjątkowy prezent, poczuj, jaką satysfakcję daje rozbudzenie kreatywności. Termin: sobota 21. 01 i sobota 28.01 godz. 10.00 - 14.00 (bądź proszę pół godziny wcześniej) Miejsce: Pracownia Art Flow na Wawelskiej 22 - filia Narni

29.01 – Naczynie i splot – warsztat ceramiczny w Twórczym Kręgu w Pracowni na Wawelskiej

280.00 
Zaprasza pracownia na Wawelskiej. Proces tworzenia ceramicznych obiektów wiąże się ze zmysłem dotyku. Wyrabianie gliny to kontemplacja, powolne badanie materiału, szukanie formy, wygładzanie. Długotrwała praca w glinie uwalnia wyciszające i relaksujące właściwości dotyku. Ceramika to także spotkanie z żywiołami. Woda nadaje elastyczność wydobytej spod ziemi masie, która po wysuszeniu i obróbce termicznej staje się niezwykle wytrzymała. Każdy ruch i dotyk palców zostaje uwieczniony w wykonanej przez Ciebie formie.

VEDIC ART podróż w głąb siebie – malarstwo intuicyjne, jako proces samopoznania/ 4-5 i 11-12 MARCA

1,040.00 
PRACOWNIA ART - FLOW - ul. Wawelska 22, Warszawa Zapraszamy do rozwoju, poczucia przepływu, wsparcia Twojego twórczego pierwiastka.
Kogo woła MALARSTWO INTUICYJNE oparte na starowedyjskiej mądrości?
2 WEEKENDY z Vedic Art! 4-5 marca, 11-12 marca
W metodzie Vedic Art wedyjskie nauki wskazują nam drogę w podróży do pełni naszego potencjału. To metoda, która wzięła swój początek u źródeł medytacji transcendentalnej, od Maharishi Mahesh Yogi - guru, który także wprowadzał Beatlesów w tajniki swojej filozofii.
Są to słowa-klucze otwierające możliwość pracy z podświadomością, zmiany zakodowanych przekonań, uwalniania ograniczeń, znajdowania przyjemności i radości.
Zapraszam na kameralny warsztat, który będzie podróżą w głąb siebie - Małgorzata Karkosz
*** Sprawdź, jak ważna jest Twoja INTUICJA. Czy umiesz odpuścić kontrolę i oddać się przyjemności? Jak dbasz o swoje granice, i jak je tworzysz? Jak podejmujesz decyzje? Czy starasz się dla siebie, czy jesteś wolna od oceny? Gdzie mieszka wewnętrzny krytyk i czego potrzebuje tak na prawdę? Oceniasz? A może czujesz się ciągle oceniana? Spotkaj się ze sobą. Zrób pierwszy krok na ścieżce malarstwa intuicyjnego. Vedic to zaproszenie do głębokiego procesu, w którym kontaktujesz się z wewnętrznym Twórcą, dotykasz boskiego pierwiastka w sobie. Masz okazję do wzmacniania intuicji i rozwijania poczucia własnej sprawczości.
Jest to metoda, w której połączyłam swoje dwie pasje: sztukę i psychoterapię. Samo malarstwo konfrontuje z wieloma ważnymi częściami własnej osobowości (wewnętrznym krytykiem, dzieckiem, twórcą, marzycielem, strażnikiem, perfekcjonistą...).
Miejsce: Wawelska 22, Warszawa, Pracownia Art Flow
Termin: dwa kolejne weekendy - 4-5, 11-12 marca, godz. 10.00-18.00
Więcej informacji:  666 660 290 Małgosia

Co jeszcze powstaje w pracowni artystycznej Narni?

Ceramika i Rzeźba

Formy przestrzenne uruchamiają naszą wyobraźnię i sensualne odczuwanie rzeczywistości. Tworzenie ceramicznych obiektów wiąże się ze zmysłem dotyku. Wyrabianie gliny to kontemplacja, powolne badanie materiału, szukanie formy, wygładzanie. Długotrwała praca w glinie uwalnia wyciszające i relaksujące właściwości dotyku. To także spotkanie z czterema żywiołami. Woda nadaje elastyczność wydobytej spod ziemi masie, która po wysuszeniu i obróbce termicznej staje się niezwykle wytrzymała. Każdy ruch i dotyk palców zostaje uwieczniony w wykonanej przez Ciebie formie.

Malarstwo i rysunek

Rytm natury, cykliczność tworzenia w przyrodzie, struktury i formy znajdują odzwierciedlenie w naszych procesach artystycznych. Zaczynamy od naśladowania natury, od nauki łączenia barw, studium obiektu, szkicowanie światła i cienia... Potem jednak szukamy własnego języka, sposobu na wyrażenie siebie w rysunku i malarstwie. Swoboda twórcza łączy nas intuicją. Najciekawsze pomysły i wynalazki przychodzą we śnie, w medytacji, wtedy kiedy dajemy się ponieść naszej twórczej energii i zaczynamy ufać temu co w nas drzemie. Dla naszego dobrostanu ważne jest, aby dać sobie czas na tworzenie. Zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty rysunku i malarstwa intuicyjnego.

Twórcze kręgi rękodzieła

Warsztaty to przede wszystkim spotkania, w czasie których tworzymy przestrzeń wolną od oceny, miejsce inspiracji dla siebie i innych, w którym każdy uczestnik/uczestniczka mogą wyrazić to, co ważne i aktualne. Tworząc przedmioty użytkowe, szyjąc, malując, haftując stajemy się społecznością na wzór dawnych plemiennych obyczajów i zaspokajamy podstawowe ludzkie potrzeby - kreacji i wspólnoty. Takie spotkania inspirowane naturą, z wykorzystaniem naturalnych lub recyklingowych materiałów dają wiele radości, a ich owocem jest często przywrócenie wewnętrznego spokoju i wiary we własne możliwości.

Artystyczne urodziny dla dzieci

Dzieci są naturalnie kreatywne. Poprzez zabawę tworzą sztukę. Zorganizujemy dla Twojego dziecka niezapomniane urodziny w magicznym miejscu pracowni. Dzieci kochają sztukę i zawsze chcą do niej wracać. Podczas urodzin zapewnimy kreatywną zabawę poprzez różne formy artystyczne: ceramikę, tworzenia masek, magicznych różdżek, amuletów, rysowania zwierząt mocy, a także warsztaty muzyczne, czy robienie własnych lalek.
Skontaktuj się z nami w sprawie szczegółów.