w-autog
droga do siebie poprzez ciało

Sauna Leśna Narnia Zdrój

To miejsce odprężenia, Mocy, Energi, powrotu do Natury i głębokiego połączenia z ciałem i z żywiołami.

Piękne miejsce w Rezerwacie Natury, nad samą Wisłą.

Poprawnie saunujemy, zimą też morsujemy.

Celebrujemy życie w uczeniu się własnego ciała i głebokiej relaksacji. Zapraszamy na Ceremonie Leśno-saunowe, z muzyką, olejkami, żywymi instrumentami, śpiewem, tańcem. To głębokie podróże wgłąb siebie, doznania transformujące, uwalniające, uzdrawiające. Przywracające harmonię i połączenie.

Wydarzenia w Leśnej Saunie

Bon prezentowy DOWOLNY MASAŻ

250.00 
Wyjątkowy prezent dla ważnej osoby. Zdrowie i dobre samopoczucie. BON PODARUNKOWY na dowolny 2h masaż z oferty Narnia Zdrój. Bon można zrealizować w Leśnej Saunie Narnia Zdrój w Józefowie pod Warszawą. Bon ważny do 30.06.2023. Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu masażu.

Bon prezentowy CEREMONIA LEŚNO – SAUNOWA

150.00 
Wyjątkowy prezent dla ważnej osoby. Zdrowie i dobre samopoczucie. BON PODARUNKOWY na CEREMONIĘ LEŚNO-SAUNOWĄ w Saunie Leśnej Narnia Zdrój, w Józefowie pod Warszawą. Bon można zrealizować w Leśnej Saunie Narnia Zdrój w Józefowie pod Warszawą. Bon ważny do 30.06.2023. Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu ceremoni.

Wiosenny Szałas Potów w Narni, 4 marca 2023

160.00 
Zapraszamy Was do Narni na Wiosenną Ceremonię Szałasu Potu. Odrodzenie Mocy wraz z budzącą  się do życia Naturą.
4 marca 2023 godz. 12-22.

Seans saunowy dla kobiet – podróż przez żywioły, 05.03.23 Józefów

70.00 
Zapraszamy na kobiecy seans saunowy w Leśnej Saunie w Józefowie. 05 marca 2023, godz. 17.00 - 20.00

Co oferujemy w Leśnej Saunie?

Ceremonie Leśno - saunowe

To zupełnie unikalne, wyjątkowe doświadczenie zanurzenia się w swoim ciele, w doznaniach, w tu i teraz. Ceremonie są prowadzone, trwają ok 3-4h, podczas których prawie cały czas jesteśmy w saunie, z przerwami na chłodzenie. W tym czasie wydarza się kilka rytuałów, w zależności od prowadzącego różnotematycznych: medytacje, muzyka, śpiew, ruch, dotyk, olejki, oddech.....
Składka: 150 zł / 3-4h

Leśne saunowanie

W swoim rytmie, w swoim tempie. Sauna otwarta, siedzisz ile chcesz, swobodnie i tak jak lubisz. Podczas 2-3h wydarza się kilka seansów saunowych po 10-15 min każdy.
Składka: 70 zł / 3h

Wynajem Sauny na wyłączność

Możesz zorganizować w naszej saunie swoje wydarzenie, saunowanie, seans czy ceremonię.
oddajemy Leśną Saunę na Twój wyłączny użytek, w pakiecie z całym przylegającym terenem.
Składka: 900 zł / do 3h.

Organizacja twojej imprezy na Saunie

Możemy zorganizować imprezę dla Ciebie. Zająć się wszystkim kompleksowo: ceremonią saunową, cateringiem, ogniskiem, dodatkowymi atrakcjami jakie sobie wymyślisz. Nasza kreacja nie zna granic i możemy spełnić najdziwniejsze pomysły. Wykreujemy wspólnie niezapomnianą imprezę! Poza Sauną do dyspozycji mamy: tippi, wiatę a wkrótce także dodatkową infrastrukturę.