WOOCOMMERCE

5 STARS PRODUCTS

Products with all positive feedbacks

Zielona mandarynka / Green Mandarin (Citrus nobilis) 15 ml

201.00 
PODSTAWOWE KORZYŚCI: • Poprawiający nastrój olejek eteryczny z zielonej mandarynki o błogiej woni jest unikatowy wśród olejów cytrusowych i oferuje szeroki wachlarz zastosowań.  

Talerz mandala – KOHINOOR ceramics

50.00 100.00 
Niech to będzie ekskluzywny dodatek wystroju twojej jadalni , niepowtarzalny klejnot stołu lub wspaniały pomysł na wyjątkowy prezent ślubny i nie tylko. Proszę o zamówienie z wyprzedzeniem nie wszystkie warianty mamy na stanie oraz  kontakt w celu ustalenia np. kolorystyki. Tel. 600374696

Melissa (Melissa officinalis) 5 ml

683.00 
PODSTAWOWE KORZYŚCI: • Łagodzi napięcie, gdy jest stosowany miejscowo • Poprawia nastrój i orzeźwia

Przywołaj swoją moc – podróże szamańskie Cz. 1 Spotkanie z Przewodnikiem 01.04.23

333.00 
1 kwietnia 2023, godz. 11-19, Narnia, Józefów k/Otwocka. Zapraszam Cię na inicjacyjny warsztat głębokiej pracy wewnętrznej z użyciem m.in. prastarej metody podróży szamańskiej przy dźwiękach bębna. Na warsztacie korzystać będziemy także z innych technik i metod samopoznania i uzdrawiania poznanych przeze mnie w toku mojej nauki, pracy ze sobą oraz z innymi m.in. z szamańskiego koła życia, kierunków i żywiołów, pracy z sygnałami ciała, ruchem i glosem, artterapii, pracy z oddechem i metod coachingowych.

Świerk czarny / Black spruce (picea mariana) 5ml

133.00 
Olejek ze świerku czarnego to drzewny olejek eteryczny o dużej mocy. Od wieków był stosowany przez rdzennych Amerykanów jako środek zapewniający zdrową skórę oraz element duchowych praktyk leczniczych i oczyszczających. Wydestylowany z igieł i gałązek drzewa Picea mariana, czyli świerku czarnego, olejek eteryczny jest bogaty w octan bornylu – związek chemiczny, który pobudza uczucie odprężenia i spokoju. Zacznij dzień od kojących właściwości świerku czarnego, który można stosować zarówno miejscowo, jak i w aromatycznie. Gdy tylko zakończysz intensywne ćwiczenia lub czujesz, że Twoje ciało potrzebuje miejscowego ukojenia, wmasuj świerk czarny z olejem nośnym, aby zapewnić sobie całkowite ukojenie i odprężenie. Możesz także wetrzeć olejek w kark w ciągu dnia, aby odzyskać uczucie harmonii i równowagi. PODSTAWOWE KORZYŚCI: • Działa kojąco po zaaplikowaniu na skórę • Wprowadza w stan relaksacji i spokoju • Łagodzi niewielkie podrażnienia skóry

Szałwia muszkatołowa (Salvia sclarea) 15 ml

230.00 
PODSTAWOWE KORZYŚCI: • Stosowany miejscowo olejek z szałwii muszkatołowej, będący jednym z najbardziej kojących i przywracających równowagę olejków eterycznych, dostarcza wielu korzyści. • Olejek eteryczny z szałwii muszkatołowej jest głównym składnikiem autorskiej miesięcznej mieszanki dōTERRY ClaryCalm. • Stosowana w średniowieczu ze względu na jej korzystny wpływ na skórę nadal cieszy się popularnością ze względu na dobroczynne działanie przy zastosowaniu miejscowym. • Olejek eteryczny z szałwii muszkatołowej pomaga się odprężyć przed regenerującym snem. • Przy zastosowaniu miejscowym koi i łagodzi podrażnienia skóry, korzystnie wpływa także na stan włosów i skóry głowy.

To set a product rating go to the desired product page and leave a comment for it with the maximum rating of 5 stars.